× Στο Νησί
SOCIAL MEDIA

Αυτοί είναι υποψήφιοι βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ ‑ Π.Σ.

Δείτε εδώ όλα τα ονόματα των υποψηφίων βουλευτών του κόμματος. Ο Γιάννης Μπουρνούς επικεφαλής του ψηφοδελτίου του νομού Λέσβου

Από το NEWSROOM Δημοσίευση 6/6/2023

Αυτοί είναι υποψήφιοι βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ ‑ Π.Σ.

Στη δημοσιότητα έδωσε ο ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ τις λίστες με τους υποψηφίους του για τις εκλογές της 25ης Ιουνίου. Υπενθυμίζεται ότι στην επερχόμενη κάλπη δεν υφίσταται σταυρός προτίμησης στους υποψηφίους και η εκλογή των βουλευτών γίνεται με λίστα. Ο Αλέξης Τσίπρας είναι υποψήφιος στον Δυτικό Τομέα Αθηνών, στο Ρέθυμνο και στην Α’ Πειραιά.

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Αναλυτικά οι λίστες του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου
2. ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου
3. ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
4. ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
5. ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη
6. ΚΟΥΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Φωτίου - Φανουρίου
7. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα
8. ΒΙΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
9. ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημοσθένη
10. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
11. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
12. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΧΑΡΙΣ (ΧΑΡΑ) του Ιωάννη
13. ΕΛΕΦΑΝΤΗ ΑΝΝΑ του Άγγελου
14. ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
15. ΚΙΝΥΟΥΑ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΜΑΪΝΑ του Πήτερ
16. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του Ζαχαρία
17. ΡΟΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β1' ΑΘΗΝΩΝ (ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)

1. ΛΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου
2. ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στεφάνου
3. ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑ (ΜΑΡΙΛΙΖΑ) του Διονυσίου
4. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
5. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
6. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του Λάμπρου
7. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΩΑΝΝΕΤΑ (ΑΝΝΕΤΑ) του Σωκράτη
8. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
9. ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
10. ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ του Φωτίου
11. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
12. ΑΓΓΟΥΡΑΚΗ ΚΛΕΙΩ του Μιχαήλ
13. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
14. ΤΖΙΒΑ ΑΙΜΙΛΙΑ (ΕΜΥ) του Θεράποντος
15. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
16. ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σοφοκλή
17. ΜΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
18. ΜΥΤΗΛΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Βάιου
19. ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
20. ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαρίλαου

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β2' ΑΘΗΝΩΝ (ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)

1. ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
2. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του Θεμιστοκλή
3. ΔΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Αθανασίου
4. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
5. ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
6. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου
7. ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου
8. ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου
9. ΚΕΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΑ) του Ζαχαρία
10. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεμιστοκλή
11. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
12. ΣΟΥΛΕΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
13. ΞΥΔΟΥΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του Μανούσου
14. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
15. ΣΑΪΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β3' ΑΘΗΝΩΝ (ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

1. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
2. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου
3. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου
4. ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστρατίου
5. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Κωνσταντίνου
6. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
7. ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία
8. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή
9. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη
10. ΔΟΥΒΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου
11. ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου
12. ΚΟΥΒΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου
13. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη
14. ΧΑΤΖΗΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ (ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ) του Κωνσταντίνου
15. ΑΛΕΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
16. ΚΑΤΡΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Γεωργίου
17. ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
18. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χριστοδημητρίου
19. ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου
20. ΛΙΟΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
21. ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Γεωργίου
22. ΛΙΝΤΖΕΡΑΚΟΥ ΣΙΜΟΝΗ του Κωνσταντίνου
23. ΓΚΙΕΡΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ (ΝΙΚΟΣ) του Μιχάλη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
2. ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Ευθυμίου
4. ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΜΥΡΤΩ του Στυλιανού
5. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
6. ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αρχελάου
7. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
8. ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Στεφάνου
9. ΔΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΚΥ) του Ελευθερίου
10. ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Λουκά
11. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Γεωργίου
12. ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
13. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗ - ΞΥΛΟΥΡΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ του Χρήστου
14. ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
15. ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1. ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή
2. ΒΟΥΤΥΡΑΚΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΑΘΗΝΑ (ΔΙΑΝΑ) του Κωνσταντίνου
3. ΣΤΕΦΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Παναγή
4. ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χαράλαμπου
5. ΝΕΦΕΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παύλου
6. ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα Αριστοτέλη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
2. ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
3. ΜΠΕΛΑΒΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
4. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Στυλιανού
5. ΓΕΝΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σωκράτη
6. ΜΠΑΚΑΔΗΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αγαθοκλή
7. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου
2. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
3. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του Ζαφειρίου
4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
5. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Ελευθερίου
6. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
7. ΚΥΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Κυριακούλη
8. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του Νικολάου
9. ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
10. ΚΟΤΖΑΪ ΑΝΤΙΛΙΑΝ του Ναζμί
11. ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Αριστοφάνη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του Γεωργίου
2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου
3. ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου
5. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου
6. ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ευαγγέλου
7. ΤΣΙΜΠΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
8. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΣΣΥ) του Χρήστου
9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

1. ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Γεωργίου
3. ΣΚΟΥΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Δημητρίου
4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΠΗΛΙΑ) του Χαράλαμπου
5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
2. ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Κωνσταντίνου
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΑΣ

1. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του Βασιλείου
2. ΤΣΙΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΒΛΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
4. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου
4. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
5. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Χαράλαμπου
6. ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
7. ΣΤΕΦΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
8. ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βασιλείου
9. ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) - ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
10. ΜΑΜΜΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Θεοδώρου
11. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Νικολάου
12. ΝΕΜΟΥΤΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1. ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του Λεωνίδα
2. ΤΡΑΜΠΑΚΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αριστείδη
3. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αλεξάνδρου
4. ΚΑΤΣΙΦΗ-ΖΩΤΑ ΒΕΝΕΤΙΑ του Γεωργίου
5. ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1. ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου
2. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΜΠΓΙΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ

1. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
3. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
4. ΕΡΗΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Νικολάου
5. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του Σάββα
2. ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
3. ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη
5. ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Βασιλείου
6. ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Νικολάου
7. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ

1. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Φωτεινού
2. ΓΚΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Γεωργίου
3. ΜΠΕΡΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Σταύρου
4. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δήμου
5. ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ του Γεωργίου
6. ΚΑΛΕΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ) του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

1. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Άγγελου
2. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ευάγγελου
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
4. ΑΚΡΙΩΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου
5. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
6. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΒΑΝΑ) του Γεωργίου
7. ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΖΩΗ του Ευάγγελου
8. ΓΙΑΧΟΛΛΑΡΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νίκο

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

1. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΜΩΫΣΗΣ του Γεωργίου
2. ΛΑΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
3. ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1. ΞΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σκοπιώτη
2. ΑΡΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
3. ΜΑΡΟΥΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Διονυσίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

1. ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου
3. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Δημητρίου
4. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Διονυσίου
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του Λεωνίδα
6. ΜΑΝΙΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Αριστείδη
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1. ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χαράλαμπου
2. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή
3. ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Γεωργίου
4. ΓΙΩΤΑΚΗ ΦΑΝΗ του Πελοπίδα
5. ΤΣΑΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ανδρέα
6. ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1. ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αντωνίου
2. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Δημητρίου
3. ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
4. ΣΜΠΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
5. ΜΑΚΡΗ - ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του Βασιλείου
6. ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
7. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Αντωνίου
8. ΚΑΡΟΥΤΣΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του Γεωργίου
9. ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
10. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρίστου
11. ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1. ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Σπυρίδωνα
2. ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη
2. ΘΡΑΣΚΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Κωνσταντίνου
3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
4. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου
6. ΓΕΡΟΤΖΙΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θωμά
7. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Ευάγγελου
8. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του Κωνσταντίνου
9. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του Λαζάρου
10. ΡΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
11. ΜΗΤΑΦΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Ανδρέα
12. ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσοβέργη
13. ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
14. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΗΣ) του Ιωάννη
15. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Φωτίου
16. ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Ανδρέα
17. ΜΠΑΤΑ ΑΡΕΤΗ του Χριστόδουλου
18. ΜΑΝΙΑΚΑ ΚΟΡΙΝΑ του Αθανασίου
19. ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του Μιχαήλ
20. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Ευριπίδη
21. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΥΨΙΠΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΥΛΗ) του Χαράλαμπου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου
2. ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Πέτρου
3. ΓΑΒΑΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Χρήστου
4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
6. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
7. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
8. ΚΩΣΤΗ ΒΙΟΛΑ (ΜΑΚΡΙΝΑ) του Βανγκιούς
9. ΓΑΪΤΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου
10. ΓΚΟΥΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
11. ΡΑΒΝΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
12. ΣΥΝΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1. ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του Στεφάνου
2. ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
3. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Αθανασίου
4. ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωκράτη
6. ΣΟΥΛΕΛΕ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΛΑ) του Ανδρέα
7. ΜΑΚΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Παύλου
2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
3. ΚΑΡΑΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4. ΞΟΥΛΟΓΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του Χρήστου
5. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
6. ΧΩΜΑΤΑ ΖΩΗ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
2. ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
3. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ - ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανασίου
4. ΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοχάρη
5. ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου
6. ΛΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευάγγελου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1. ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ιωάννη
2. ΓΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
3. ΣΙΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
2. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3. ΓΟΝΙΔΗ-ΔΡΑΖΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Φραγκίσκου
4. ΠΑΝΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Κωνσταντίνου
5. ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΔΩΡΟΘΕΑ του Στεφάνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1. ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευάγγελου
2. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Μιχαήλ Σωτηρίου
3. ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1. ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Μιχαήλ
2. ΤΟΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Σπυρίδωνα
3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου
4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ) του Αντωνίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου
2. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη
3. ΒΑΤΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Αργυρίου
4. ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Βασιλείου
5. ΓΚΑΣΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Γεωργίου
6. ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
3. ΚΟΝΟΜΟΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Δημητρίου
4. ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
5. ΣΟΥΚΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Δημητρίου
6. ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1. ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευάγγελου
2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ισίδωρου
3. ΧΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
4. ΓΛΕΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
6. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΘΑΛΛΕΛΑΙΑ (ΙΑΚΩΒΙΝΑ-ΘΑΛΕΙΑ) του Ηλία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1. ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χρήστου
3. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΑ) του Χρήστου
4. ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΥΜΕΡΙ ΣΟΥΛΒΑΝ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Κουιτίμ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

1. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
3. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΖΩΗ του Νικολάου
4. ΒΑΓΕΝΑ ΚΗΛΑΗΔΟΝΗ ΑΝΝΑ χηρ. Λουκιανού
5. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα
7. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) του Δημητρίου
8. ΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Στέργιου
9. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
10. ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Παύλου
11. ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1. ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
3. ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Ελευθερίου
4. ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ

1. ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
2. ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
3. ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευστρατίου
4. ΒΑΣΙΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του Βασιλείου
5. ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λεωνίδα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
2. ΚΑΛΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ (ΠΑΤΤΥ) του Γεράσιμου
3. ΚΑΡΦΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ
2. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στεργίου
3. ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
4. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αλέξανδρου
5. ΣΤΑΧΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του Παναγιώτη
6. ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του Γεωργίου
7. ΦΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1. ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Βύρωνα
2. ΜΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ (ΜΑΝΩΛΗΣ ) του Ιωάννη
3. ΒΕΡΓΙΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του Νικήτα
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου
5. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λάμπρου
6. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του Αντωνίου
7. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ

1. ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ του Χασάν
2. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αλέξανδρου
3. ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
4. ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του Απόστολου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ

1. ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ
2. ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
3. ΔΑΝΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Τρύφωνα
4. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
5. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του Χρήστου
6. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

1. ΓΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Σωτηρίου
2. ΣΚΟΥΦΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΤΥ) του Δημητρίου
3. ΖΑΝΝΑΣ ΖΗΣΗΣ του Γρηγορίου
4. ΧΑΪΛΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΓΝΩΣΟΥΛΑ) του Δημητρίου
5. ΖΑΡΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Χρήστου
6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1. ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοφάνη
2. ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
3. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευάγγελου
4. ΡΕΒΙΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

1. ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
2. ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
3. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Νικολάου
4. ΚΙΑΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Θωμά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

1. ΦΕΡΧΑΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του Ναζήφ
2. ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Αθανασίου
3. ΜΕΜΕΤ ΧΟΥΣΑΜΕΤΙΝ του Σεραφετίν
4. ΓΑΒΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σταύρου
5. ΓΚΙΟΥΛΗ ΖΩΗ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ

1. ΚΑΡΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
2. ΒΑΡΔΑΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Ιωάννη
3. ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΠΕΝΗ) του Πλάτωνα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

1. ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
2. ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αντωνίου
3. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του Αναστασίου
4. ΒΕΛΛΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Φιντία
5. ΖΑΡΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙ) του Παντελή
6. ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αριστείδη
7. ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
2. ΔΡΙΤΣΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
3. ΧΑΪΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
4. ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
5. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
6. ΧΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΠΕΡΥ) του Μενελάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

1. ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
2. ΛΑΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανδρέα
3. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
4. ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του Νικολάου
5. ΓΙΑΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Θεοφάνη
6. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1. ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαράλαμπου
2. ΚΩΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
3. ΜΠΙΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Παντελή
4. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παντελή

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ

1. ΚΩΣΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
2. ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
3. ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1. ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη
2. ΙΓΓΛΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου
3. ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
4. ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
5. ΠΕΓΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

1. ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου
2. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μηνά
3. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
4. ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ανδρέα
5. ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του Νικολάου
6. ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΜΑΝΟΥΣΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΚΥ) του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ

1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φραγκούλη
2. ΒΛΑΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αργυρίου
3. ΠΕΙΡΑΝΤΑΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του Ιωάννη
4. ΝΕΑΜΟΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Στεργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου
2. ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή
3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου
4. ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
6. ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
7. ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
8. ΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου
9. ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου
10. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα
12. ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Κωνσταντίνου Νικολάου
14. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αργυρίου
15. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γερασίμου

 

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ
Tο stonisi.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΡΑΣΕΙΣ

1ο Φεστιβάλ νέων με καταγωγή από τη Λέσβο

Θα διεξαχθεί στο Πλωμαρί στις 20 Αυγούστου
ΓΕΥΣΗ

30 χρόνια «Σαμ» στην πλατεία Ερεσού

Από τις αγαπημένες γευστικές επιλογές, το εστιατόριο του Λιβανέζου που παντρεύτηκε Ερέσια και φημίζεται για το φαλάφελ και το μπαμπά γκανούς
ΑΝΘΗ ΠΑΖΙΑΝΟΥ
ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ

Με την ευλογία της Σαπφώς γιόρτασαν τον γάμο τους στην Ερεσό

Η Ελληνογαλλίδα, Ευγενία και η Σέρβα, Dragana έφεραν φίλες και συγγενείς τους από όλο τον κόσμο σε ένα τριήμερο ορατότητας της λεσβιακής κοινότητας μετά την ψήφιση του γάμου ομόφυλων ζευγαριών
ΑΝΘΗ ΠΑΖΙΑΝΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΗ

«Τίποτα δεν πάει χαμένο», μια ξεχωριστή βραδιά για τους αιμοδότες της Μυτιλήνης

Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 14 Ιουνίου στο πλαίσιο του εορτασμού της παγκόσμιας ημέρας εθελοντή αιμοδότη, με βραβεύσεις και μουσική, στην Πλατεία Σαπφούς
ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Αποχαιρετιστήρια εκδήλωση των Οδηγών της Λέσβου στα Τσαμάκια

Την Τετάρτη 19 Ιουνίου στις 9 το βράδυ στην πλαζ Τσαμάκια
ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Καυγάς για το Πλωμάρι στο Δημοτικό Συμβούλιο Μυτιλήνης

Ανακοίνωση εξέδωσε η παράταξη του Πανάγου Κουφέλου, με σειρά ερωτημάτων για έργα και ενέργειες που θεωρεί ότι πρέπει άμεσα να προχωρήσουν
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

Πράσινο φως από το Υπουργικό Συμβούλιο για το φράγμα Τσικνιά

Σε ανακοίνωσή του ο βουλευτής Λέσβου Χαράλαμπος Αθανασίου αναφέρεται στις εξελίξεις του πολύπαθου έργου το οποίος εκτός απροόπτου μπαίνει πλέον σε τροχιά υλοποίησης
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΔΥΤΙΚΗ ΛΕΣΒΟΣ

«Δημιουργούμε κατάλληλες συνθήκες στα χωριά μας για να μείνουν οι νέοι»

Με προτεραιότητες στις υποδομές, την εκπαίδευση, τον πολιτισμό, τον αθλητισμό και την αναβάθμιση της καθημερινότητας ξεκίνησε η νέα θητεία του Ταξιάρχη Βέρρου στη Δυτική Λέσβου
ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΩΡΙΑ

Η αναβίωση της τέχνης του αργαλειού στον Παππάδο

Κάτοικοι της περιοχής του Παππάδου, αλλά και από όλη την άλλη Γέρα, εκπαιδεύονται στην αναβίωση του παραδοσιακού αργαλειού
ΣΤΡΑΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

Απελευθερώνουμε το στυλ μας με ψαγμένες επιλογές από το Guantana

Στα εγκαίνια του καταστήματος στην Ερμού 252 βρέθηκε ο φευγάτος και αγαπημένος Λάκης Γαβαλάς, στηρίζοντας έμπρακτα το εγχείρημα του καλλιτέχνη Στρατή Νάκη
ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Πολλές γνωστές κουβέντες για το νόμιμο...

Ο δικηγόρος του ΝΟΜ Νίκος Χωριατέλλης έφερε στο Δημοτικό συμβούλιο Μυτιλήνης, χωρίς ερώτηση καμίας παράταξης, το θέμα της μίσθωσης μετά από διαγωνισμό τμήματος της πλαζ για τη δημιουργική απασχόληση παιδιών
ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Σύλληψη 46χρονου για ναρκωτικά στο λιμάνι Μυτιλήνης

Από την Περιφερειακή Ομάδα Δίωξης Ναρκωτικών του Κεντρικού Λιμεναρχείου Μυτιλήνης με τη συνδρομή του «ΚΥΜ»