ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ‑ Η σταυροδοσία όλων των υποψηφίων
Ανακοινώθηκαν οι σταυροδοσίες για όλες τις παρατάξεις από το Πρωτοδικείο
Από το NEWSROOM Δημοσίευση 30/5/2019
Το «Ν» δημοσιεύει όπως ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Μυτιλήνης τις σταυροδοσίες όλων των παρατάξεων.
Για λόγους πολυήμερης αναμονής των υποψηφίων, το «Ν» δεν έχει προλάβει να επεξεργαστεί τα δεδομένα των σταυρών, δηλαδή ποιοι εκλέγονται από κάθε παράταξη, αλλά τα δημοσιεύει όπως ανακοινώθηκαν.
Σημειώνεται ότι δεν έχει γίνει ακόμα η αναγόρευση.
Οι σταυροί για την παράταξη «Επανεκκίνηση»
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ – ΚΟΥΤΑΛΕΛΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89
2 ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
Γέρας
1 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 117
2 ) ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
3 ) ΠΡΩΤΟΥΛΗ - ΒΟΥΣΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 128
4 ) ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ - ΠΛΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
5 ) ΤΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 40
Ευεργέτουλα
1 ) ΔΑΛΑ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40
2 ) ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 95
3 ) ΨΩΜΑΣ-ΑΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 111
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50
2 ) ΣΟΥΒΛΕΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 33
3 ) ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 75
Μυτιλήνης
1 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 49
2 ) ΒΑΛΒΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 31
3 ) ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 144
4 ) ΒΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 47
5 ) ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 50
6 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 260
7 ) ΖΟΥΜΠΡΙΤΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΙΒΑΝ 24
8 ) ΘΩΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 80
9 ) ΙΩΣΗΦΕΛΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
10 ) ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 57
11 ) ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50
12 ) ΚΑΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 875
13 ) ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΣΣΥ) του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 94
14 ) ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 78
15 ) ΚΟΥΤΣΕΛΛΗ – ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΜΑΛΑΜΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
16 ) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΛΑΒΑΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42
17 ) ΛΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΝΤΙΑΝ 14
18 ) ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15
19 ) ΜΠΑΓΙΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΠΑΝΤΕΛΗ 42
20 ) ΜΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
21 ) ΠΑΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 98
22 ) ΣΕΡΕΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 49
23 ) ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 30
24 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 225
25 ) ΣΥΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 36
26 ) ΣΦΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
27 ) ΤΖΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΛΙΟΥ 39
28 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 79
29 ) ΦΑΣΚΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 73
30 ) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
31 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
32 ) ΨΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 228
Πλωμαρίου
1 ) ΓΑΪΤΑΝΗ – ΜΑΜΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
2 ) ΜΗΛΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 100
3 ) ΣΩΤΗΡΧΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΡΧΟΝΤΕΛΛΗ 62
4 ) ΤΑΜΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 49
5 ) ΨΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41