ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ: Η σταυροδοσία όλων των υποψηφίων
Ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο
Από το NEWSROOM Δημοσίευση 30/5/2019
Το «Ν» δημοσιεύει όπως ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Μυτιλήνης τις σταυροδοσίες όλων των υποψήφιων.
Για λόγους πολυήμερης αναμονής των υποψηφίων, το «Ν» δεν έχει προλάβει να επεξεργαστεί τα δεδομένα των σταυρών, δηλαδή ποιοι εκλέγονται από κάθε παράταξη, αλλά τα δημοσιεύει όπως ανακοινώθηκαν.
Σημειώνεται ότι δεν έχει γίνει ακόμα η αναγόρευση.
Σταυροί για τον συνδυασμό «Δύναμη Ενότητας»
ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 119
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 498
2 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΒΛΩΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 316
Γέρας
1 ) ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 1.306
2 ) ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
3 ) ΦΑΪΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 407
4 ) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.210
Ευεργέτουλα
1 ) ΠΑΤΣΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 258
2 ) ΣΟΥΛΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 169
3 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.187
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 523
2 ) ΚΟΥΝΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ 947
3 ) ΠΛΕΙΑΝΘΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 456
Μυτιλήνης
1 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1.195
2 ) ΒΑΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 907
3 ) ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 763
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑ - ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 789
5 ) ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 782
6 ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 231
7 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 379
8 ) ΔΟΛΚΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 325
9 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 287
10 ) ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 508
11 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ 440
12 ) ΚΑΡΑΚΛΑ ΡΟΔΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 205
13 ) ΚΑΤΣΑΒΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1.072
14 ) ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 388
15 ) ΚΟΥΝΙΑΡΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 582
16 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 548
17 ) ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 745
18 ) ΜΗΤΣΕΛΛΗ – ΚΟΥΛΟΥΜΑΡΙΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 330
19 ) ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 758
20 ) ΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 353
21 ) ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 509
22 ) ΞΥΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 133
23 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 324
24 ) ΣΑΡΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 221
25 ) ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 267
26 ) ΣΤΑΜΟΥ- ΚΑΡΑΧΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 459
27 ) ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ – ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 455
28 ) ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1.007
29 ) ΤΣΑΚΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.152
30 ) ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 790
31 ) ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 865
32 ) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 853
33 ) ΨΟΥΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 544
Πλωμαρίου
1 ) ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.245
2 ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 175
3 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΒΑΓΙΡΓΙΤΟΥΔΑ-ΒΕΡΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ 205
4 ) ΜΑΝΕΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 89
5 ) ΜΕΛΙΓΟΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 349